Soul Serenades in Dnipro: Bliz Nochi live (DE)Найулюбленіша справа для нас це робити сюрпризи, 6-го вересня літо повернеться на до нас одну чарівну ніч, бо до нас в гості завітає перший Серенадний live Музикант з Гамбурга, Німеччина - @Bliz Nochі


https://soundcloud.com/bliznochi

For Music Lovers in English:


https://www.residentadvisor.net/events/1154529

Перебуваючи в утробі матері є тільки звук, запах і темрява. Тобі знайома ця мова. Кожна молекула твого тіла знає, розуміє і відчуває цю мову. Мова звуку, мова музики. Тут я хочу використовувати мову музики, яка допомагає доторкнутися і зрозуміти тебе самого себе. Мова, яка змінює і трансформує тебе.

Скинути окови обмежень в описі цього світу і в розумінні себе. Природним чином, люди прийшли до досвіду використання трансових станів і подальшої їх рітуалізаціі. Проте, переживання трансових станів було і залишається тим самим ключем, який відкриває заповітні двері до чистої душі, до єднання свідомості, розуму і серця. І в природі цієї єдності, настає то що можна назвати щастям, в суті своїй, незалежно від зовнішніх факторів, їх присутності або відсутності. Де є тільки ТИ, спостерігач, здатний описувати світ через чистоту/частоту своєї душі.

Те що я створюю це "Трансмедітація" - Ця подорож крізь шари наших ілюзій на зустріч до своєї душі до справжнього себе, через танець, через звук.

Об`єднаний однією ідеєю, ми організуємо подію як Paradise Symbiosis, де ми всі є частиною одного з найбільших сквотірованних районів в Європі Art Community Gängeviertel.


Серенади - це Любов. ❤️


#downtempo

#multicultural

#midtempo

#OrientalTechno


Що ми бачимо - Instagram

Що ми граємо - Soundcloud

Що ми говоримо - Telegram


❤️ Frolov

❤️ Bliz Nochi100 UAH before 21:00

200 UAH after 21:00

#am_soul - free


Door policy in effect

18+


Your life will not be the same as before!

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист від OTTRY Impulse service з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".Контакти

Adress: м. Дніпро, вул. Барикадна 5/6, Крыша

Phone: +38 067 567 1126

E-mail: Soulcultureua@gmail.com