Vibronica meets Soul Serenades (Dnipro)
23-го серпня дві стихії зійдуться в непреривному танці вогню та землі. Це дивовижні люди, які дуже майстерно прибирають усі «ні» та роблять неможливе, можливим. Одні з організаторів легендарного та чарівного Vibronica Festival у Києві - Kati та EasyBeats, приїдуть дарувати свою енергію Дніпру.


https://soundcloud.com/vibronica

Kati - перша дівчина котра буде дарувати Музику нашій спільноті і це найсимволічніше завершення літнього сезону Серенад у Дніпрі. Її Компіляції наповнені гармонією та в одночас нестримною єнергію і це відчувається м’якими хвилями. Музичний досвід Катерини це постійне знайомство та співпраця з мультикультурними артистами світового рівня, де її стиль як алмаз стає ще блискучішим, та з кожним разом все доскональнішим.


https://soundcloud.com/katisound

EasyBeats - його Музичне татхнення ставить під сумніви стандартні правила гри діджеїв, бо його майстерні переходи від Downtempo до Deep House з єлементами Progressive, надихають на свободу від будь-яких рамок, та дарують щось дійсно нове. Також як і Катерина, взаємодіє з професійними артистами і це як найкраще впливає на його незвичайний стиль гри. EasyBeats - це енергія добра у чистому виді.


https://soundcloud.com/ezbtz

Серенади - це Любов. ❤️


#downtempo

#multicultural

#midtempo


❤️ Frolov 21:00-23:00

❤️ Kati 23:00-01:00

❤️ EasyBeats 01:00-03:00100 UAH before 21:00

200 UAH after 21:00

#am_soul - free


Door policy in effect

18+


Your life will not be the same as before!

* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист від OTTRY Impulse service з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".Контакти

Adress: м. Дніпро, вул. Барикадна 5/6, Крыша

Phone: +38 067 567 1126

E-mail: Soulcultureua@gmail.com