Soul Serenades at DOM"Soul Serenades - це не тільки про Любов до Музики. Наша спільнота була створена з метою дарувати свободу від усього повсякденного, де люди хоча б на якусь мить мають можливість відчути себе вільними від статусів, рангів, жанрів, стилів, мудростей, примудростей і усього того що люди зазвичай одягають на своє обличчя у реальному житті. За допомогою нашої творчості ми створюємо атмосферу, яка і є тим самим порталом, що магічним образом змушує вас заплющити очі і насолоджуватись моментом, зараз.


11-го січня ми побачимось з вами у Домі, де ми будемо слухати Іллю Фролова, котрий є початком трикутної епопеї. Він буде розповідати достатньо довгу історію про все через що він пройшов починаючи з 2009 року і трішки про наше майбутнє.

Душевність не потребує нічого окрім душі. Можливо це буде останній захід перед довгою паузою або новий поштовх до зустрічей кожного тижня наприклад у понеділок?) Хто зна... Зараз відомо тільки одне, 11-го січня #soulserenades заграють у ваших серцях знов, і це Любов.


Soul Serenades - це Любов. ❤️


#midtempo

#multicultural

#slowdance

#deephouse

#nudicso


❤️ Frolov 22:00-00:00

❤️ Frolov 00:00-02:00

❤️ Frolov 02:00-end


Що ми бачимо - Instagram

Що ми граємо - Soundcloud

Що ми говоримо - Telegram


Квитки на вході:

100UAH до 00:00 після 150UAH


Door Policy

21+* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист від OTTRY Impulse service з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".


❤️ Дом

❤️ вул.Сагайдачного, 10, Київ