Концерт гурту [О]Гурт [O] — представники нової хвилі поп-музики. Дебютний EP «SAMY SOK» дропнулі влітку 2017 року на лейблі Івана Дорна та відразу отримали хороші відгуки від музичних критиків і публіки.

Пісні потрапили в ротацію на українські та зарубіжні радіостанції, а сама група виступила на багатьох фестивалях: Atlas Weekend, Білі ночі, Відкритий поділ 2017, Вулична Їжа, Коктебель Джаз Фест , Lviv Acoustic Fest 2017, Summer Nights Odessa, перша поїздка за кордон на фестиваль Wschod Kultury (Польща), а також дала купу клубних концертів у різних містах України.

У квітні 2018 року вийшов у світ новий EP "Роби любов", а група продовжила активно виступати - на їхньому рахунку розігрів на сольному концерті Івана Дорна, виступи на фестивалях перша поїздка за кордон на фестиваль Wschod Kultury (Польща).


Слухати:

https://soundcloud.com/masterskayalab/sets/o-1

https://soundcloud.com/masterskayalab/sets/o-robi-lyubov

https://itunes.apple.com/ua/artist/гурт-о/1293743030?l=ru


Бачити:

https://www.youtube.com/channel/UC6Jd-26IWswhqghpfzR6Icw


Дізнаватися:

https://www.instagram.com/o_officialpage

http://www.facebook.com/o.officialgroup

https://vk.com/gryppa_o


Дата: 8.12

Початок: 20:00


Ціни:

Попередній продаж - 150 грн (до 7.12 включно)

У день заходу - 200 грн

За студентським квитком - 150 грн* Після оплати на вказаний вами e-mail буде висланий лист від OTTRY Impulse service з QR-кодом, який необхідно буде пред'явити на вході. Зверніть увагу, що в разі використання поштового сервісу Gmail лист з квитком може потрапити в папку "Сповіщення", "Промоакції" або "Соцмережі".